XXV. Jubileumi (kicsit más) Nemzetközi Szenior Úszóverseny

Szentes, 2020.06.13.

66 2/3m női mellúszás

I. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Bere Katalin 1995HÓD-Triatlon és Öttusa SE1:00.63
2.Novák Krisztina1993Suncity Triathlon Team1:01.84
3.Lukács Dorina1993Berettyó Cápák SE1:07.00

III. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Farkas Zsoltné Nagy Mariann1981ProHarmony1:05.48
2.Kalotai Zsuzsanna1982Kiskun VSSE1:09.67
3.Tímár Krisztina1981Berettyó Cápák SE1:13.11

IV. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Rozgonyi Eszter1980Szentesi Delfin ESC58.46
2.Pincési-Langer Noémi1980Budafóka SE1:08.89
3.Bányai Tímea1976Berettyó Cápák SE1:16.89
4.Seres Szilvia1977HÓD-Triatlon és Öttusa SE1:20.09

V. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Simon Ildikó1974Törökbálint1:00.11
2.Debreczeni Beáta1973Szentesi Delfin ESC1:03.68
3.Majorfalvi Éva1974Törökbálint1:07.73
4.Szabó Enikő Magdolna1972HÓD-Triatlon és Öttusa SE1:19.06

VI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Csikány Csilla1968Törökbálint59.01
2.Dr. Husveth Zsuzsanna1968Budapesti Delfinek Szenior Úszó Egyesület Budapest59.41
3.Novákné Cseszregi Henriett1969Budapesti Delfinek Szenior Úszó Egyesület Budapest1:05.72
4.Fehér Edit1968Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula1:10.10

VII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Bagi Csilla1964Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula1:16.62
2.Gazda Zsuzsa1964Debreceni Szenior Úszó Klub1:30.73

VIII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Téli Éva 1956Szentesi Delfin ESC1:08.40
2.Botfalvai Ágnes1958Budapesti Delfinek Szenior Úszó Egyesület Budapest1:15.43
3.Varga-Kis Katalin1960Szentesi Delfin ESC1:30.08
4.Palásti Anna1960Csongrádi Senior Úszó és SZSE1:49.66

IX. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Palásti Katalin1952Szentesi Delfin ESC1:13.36
2.Juhász Ágnes1951TVSE Tatabányai Vízmű Sport Egyesület1:50.26

X. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Baranyi Valéria1947Miskolci Vízművek Sport Club1:24.56
2.Tátrai Zsuzsa1950TVSE Tatabányai Vízmű Sport Egyesület1:24.85
3.Répási Enikő1946Törökbálint1:41.14

XI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Emhő Klára1941TVSE Tatabányai Vízmű Sport Egyesület1:58.64

XII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Lukácsy Katalin1940Szentesi Delfin ESC2:01.61
2.K. Szabóné Licsicsányi Rózsa1940Szentesi Delfin ESC2:51.70

0. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Nagy Fanni2001Berettyó Cápák SE56.29

Vissza