VI. Évindító Nemzetközi Szenior Összetett Sprint Úszóverseny és
Országos Bajnokság az 1500 méteres gyorsúszásban

Szentes, 2021.10.16. szombat

50m női gyorsúszás

I. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Szabó Renáta1994HÓD-Triatlon és Öttusa SE32.28
2.Szabó Edina1996HÓD-Triatlon és Öttusa SE34.89
3.Braun Boróka1995Spuri SC35.15
4.Biár Nelli1995Szentesi Delfin ESC37.17

II. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.László-Zsurzs Henrietta1991Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület35.88
2.Jónás Krisztina1987Swim Life36.34

III. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Nagy Zsófia1982Érdi Vizisport31.87
2.Háden-Felföldi Viktória1985Megathlon SE33.10
3.Nagy Zsuzsanna1984Érdi Vizisport35.30
4.Vereczkei Csilla1983HÓD-Triatlon és Öttusa SE37.37
5.Pék Zsófi1985OSC50.51

IV. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Nagy Enikő1979NICS-HSÚVC29.60
2.Ficze Gabriella1981Törökbálint29.81
3.Rozgonyi Eszter1980Szentesi Delfin ESC33.48
4.Bogár Judit1978HÓD-Triatlon és Öttusa SE37.35
5.Királyné Csirke Eszter1980Pécsi Vörös Meteor Sportkör39.65
6.Seres Szilvia1977HÓD-Triatlon és Öttusa SE47.89
7.Berezvai Gyöngyi1977Szentesi Delfin ESC53.05

V. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Simon Ildikó1974Törökbálint30.31
2.Dr. Venczel Kincső1974Szentesi Delfin ESC30.42
3.Kulcsár Zita1975Százhalombattai VUK SE33.17
4.Ábel Krisztina1973Szentesi Delfin ESC33.42
5.Rajki Józsefné1975Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület54.05

VI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Csikány Csilla1968Törökbálint30.39
2.Szilasi Monica1971Resita 0736.26
3.Saághy Krisztina1969Egyéni induló48.15
4.Várady Judit1967Törökbálint48.93

VII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Pászti Edit1966Szentesi Delfin ESC34.97
2.Vargáné Dezső Mária1962HÓD-Triatlon és Öttusa SE1:05.01

VIII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Botfalvai Ágnes1958Budapesti Delfinek Szenior 48.73
2.Olasz Sándorné Kis Éva1961HÓD-Triatlon és Öttusa SE51.52
3.Palásti Anna1960Csongrádi Senior Úszó és SZSE1:15.81

IX. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Pappné Dr. Marik Sarolta1956Békéscsabai Senior40.82
2.Demkóné Balla Sarolta1953Debreceni Szenior Úszó Klub41.83
3.Palásti Katalin1952Szentesi Delfin ESC43.18
4.Lekrinszki Éva1956Csongrádi Senior Úszó és SZSE43.94

X. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Gombkötőné Tóth Ilona1950Debreceni Szenior Úszó Klub36.96
2.Gazsyné Hrabovszki Edit1950Békéscsabai Senior40.39
3.Németh Éva1949Békéscsabai Senior1:16.44

XI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Gellérné dr. Vajdovich Ilona1943Egri Senior Úszó-Klub52.69
2.Csepeli Pálma1944Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula1:19.27

XII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Graffjódi Eszter1940Egri Senior Úszó-Klub54.80
2.Schriffert Józsefné1938Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula1:14.92
3.Bodnár Istvánné1939Szentesi Delfin ESC1:26.43

Vissza